Ošetření vrásek

Ošetření vrásek PlzeňCílem ošetření vrásek pomocí mezoterapie je omladit vzhled pleti obličeje, tzv. mezolift. Provádí se invazivní metodou – aplikací pomocí mezodermálního pera . Samotnou kyselinu máme hojně v těle po narození, věkem však její hladina klesá. Vyplňuje prostor mezi kolagenem a elastinovými vlákny, zároveň hydratuje kůži zadržováním vody. Dále se plošně vpravuje kyselina pomocí tzv. rolleru, to je pak především vhodné např.na  krk, dekolt.

Mezoterapie

Mezoterapie patří do kategorie ošetřování vrásek. Samotné slovo pochází z řeckých slov mesos (prostřední) a therapia (pečovat). Jedná se o nechirurgické kosmetické ošetření.Mezoterapie využívá vícenásobné vpravování farmaceutických homeopatických výtažků z rostlin,vitaminů a dalších přísad do podkoží.

  • nechirurgické ošetření
  • aplikování léčivých a výživných látek do podkoží
  • skvělé výsledky
  • po výkonu není vhodné chodit do bazénu, provádět tělesnou aktivitu, masáže, slunění či být v prašném prostředí

Medicinální peeling

Jedná se o medicinální chemický peeling. Hlavní složkou je kyselina trichloroctová. Je to bezpečný a nejjednodušší peeling s kyselinou trichloroctovou – TCA. Umožňuje široké spektrum hloubky působení a léčebných indikací. Nevyžaduje žádnou předchozí přípravu. Tento peeling neobsahuje kyselinu glykolovou. 

INDIKACE:
– regenerace pleti např. projev stárnutí pleti vlivem světla,
– akné
– hyperpigmentace,keratosy
– jemné vrásky,hluboké zjemňuje
– strije a jizvy do 3 let od vzniku,staré se zmírní
– omlazení rukou,předloktí a dekoltu
– sjednocení barevnosti pleti
– stimuluje produkci většího množství kolagenu a elastinu

V ceně je zahrnuto:  konzultace, odlíčení, očištění pokožky, nanesení kyseliny TCA , post-peelingové masky, závěrečný neutralizační prostředek a krém na domácí ošetření po dobu celého hojení kůže.

Po dobu ošetření se nejméně jeden měsíc nenavštěvuje solárium, bazén, saunu a nevystavuje se slunci. Nepoužívejte ani samoopalovací krémy či bělící prostředky. Make-up se používá až po vyloupání.

KONTRAINDIKACE:
– ne 14 dnů  po aplikaci Botulotoxinu, laserovém ošetření, mechanickém peelingu, na pleť s opary, bradavicemi, ekzémem, řeznými ranami a soušasně při léčbě kožních onemocnění, po ozařování, při teptotách či užívání antibiotik, těhotné a kojící ženy

Chemický peeling s kyselinou TCA se provádí jen od podzimu do jara. Druhé ošetření do 3 měsíců od prvního nanesení. První ošetření je vhodné provést nejpozději v lednu. Platí to pro ty, kteří chtějí stihnout dvě ošetření v sezoně.

CERTIFIKÁTY:

certifikat2certifikat1certifikat1

Copyright © 2024 - Salon-6.cz